Karasiewicz, Lorkowska i Sagan podbijają Czechy

fot. nadesłana

Nie umilkły jeszcze echa sukcesu naszych zawodniczek podczas AMP w kolarstwie górskim, a już studentki ścigały się z sukcesami w Czechach. Zawodniczki wystartowały w Grand Prix Czech na torze oraz Pucharze Świata kobiet na szosie.

W wyścigach torowych rywalizowały uczestniczki Programu kariery dwutorowej student-sportowiec Karolina Karasiewicz i Patrycja Lorkowska. Popularne Fitnesski odniosły sukcesy indywidulane i w parze. Karolina Karasiewicz okazała się bezkonkurencyjna w scratchu. W wyścigu punktowym Patrycja Lorkowska uplasowała się na piątym miejscu zaś Karolina Karasiewicz na siódmym. Studentki wspólnie wystartowały w madisonie, w którym zajęły trzecią lokatę.

Gracja Orlova to międzynarodowy wyścig kobiet w randze Pucharu Świata. W tych pięcoetapowych zmaganiach wzięła udział studentka sport i wellness Anna Sagan. Zawodniczka na co dzień reprezentuje podobnie ja koleżanki barwy TKK Pacyfik oraz jest uczestniczką Programu kariery dwutorowej student-sportowiec.

Tomasz Górzyński