52. Turniej Kopernikański

W dniach 5-7. kwietnia hale Uniwersyteckiego Centrum Sportowego zamienią się w miejsce potyczek siatkarzy i siatkarek z uniwersytetów z całej Polski w ramach 52. Turnieju Kopernikańskiego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Turniej rozpocznie się już w piątkowy wieczór o godzinie 17:00 na hali UCS II przy ul. św. Józefa 19. Uroczyste otwarcie będzie miało miejsce w sobotę o godzinie 12:00, a rozgrywki zakończą się w niedzielne popołudnie o 12:30.

Zmagania męskich drużyn będzie można śledzić w hali budynku UCS I przy ul. św. Józefa 17, natomiast drużyny kobiece będą ze sobą konkurowały we wspomnianej hali UCS II.

Prócz naszych zawodników, pojawiają się także przedstawiciele i przedstawicielki takich uczelni jak:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uniwersytet Gdański
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Wyższa Szkoła Gospodarki

Życzymy powodzenia i udanej zabawy zarówno zawodnikom, jak i zainteresowanym!
Wstęp wolny.

HARMONOGRAM
*Harmonogram może ulec zmianie.