strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Nabór do studenckich sekcji sportowych

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Freepik.com

Dołącz do grona medalistów Akademickich Mistrzostw Polski naszego Uniwersytetu! 

 Trenerzy sekcji studenckich AZS UMK Toruń realizują programy szkoleniowe w 24 dyscyplinach sportowych. Sportowcy Uniwersytetu z powodzeniem rywalizują w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw. 

Do studenckich sekcji sportowych AZS UMK Toruń, zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą reprezentować Uniwersytet podczas AMP. O przyjęciu do sekcji decyduje trener na podstawie prezentowanego przez kandydata poziomu sportowego. Członkowie AZS UMK Toruń mogą na podstawie legitymacji bezpłatnie korzystać z infrastruktury Centrum, np. basenu.  

Z roku na rok rośnie zainteresowanie sportem i poziom sportowy naszych sekcji. W roku akademickim 2018/2019 Uniwersytet uplasował się na 17. miejscu w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski, a zdobyte 1612,5 punktu zapewniło 7. lokatę pośród uniwersytetów. Akademicy zdobyli łącznie dziewięć medali: 3 złote, 6 srebrne i 4 brązowe krążki, co dało 16. lokatę w klasyfikacji medalowej i czwartą pośród uniwersytetów. 

pozostałe wiadomości