Delegaci AZS UMK w Toruniu wybrali

We środę 21. marca odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Delegatów Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na którym wybrano nowe władze klubu uczelnianego.

Na stanowisko Prezesa Zarządu Klubu, na czteroletnią kadencję, po raz trzeci w historii toruńskiego klubu uczelnianego został wybrany Henryk Boś.

Do Zarządu akademików po raz kolejny wybrano, od lat związanych z AZS UMK Toruń działaczy i trenerów drużyn Uniwersytetu:

• Wojciecha Grześkiewicza,
  • Macieja Deręgowskiego,
  • Piotra Dobrolubow,
  • Wojciecha Kaczmarka.

Skład Zarządu Klubu uzupełniła Paula Ziomek, kierownik drugoligowej drużyny piłki ręcznej mężczyzn. Koleżanka Paula będzie po raz pierwszy zasiadać w gremium zarządczym.

Wybranemu Zarządowi toruńskich akademików serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych i organizacyjnych sukcesów.