strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Turniej Kopernikański na start

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

48. Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar JM Rektora UMK, czyli najstarsza cykliczna impreza sportowa na UMK, zostanie rozegrany w Uniwersyteckim Centrum Sportowym w weekend 9-11 marca. Wstęp jest wolny dla wszystkich kibiców.

Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się w sobotę 10 marca o godz. 12:00 w budynku UCS UMK przy ul. św. Józefa 17. Rozgrywki wystartują już w piątek 9 marca (o godz. 17:00). Harmonogram zawodów

W rywalizacji udział wezmą reprezentacje polskich uniwersytetów: zespoły z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (w roli gospodarzy) oraz drużyny zaproszonych gości z Uniwersytetów: Gdańskiego, im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Marii Curie-Skłodowskiej i Warszawskiego.
Dodatkowo w programie Turnieju Kopernikańskiego tradycyjnie znalazły się zawody Masters (Oldboy), które będą miały miejsce w hali sportowej przy ul. Gagarina 35 w Toruniu. Odbędą się w sobotę 10 marca w godz. 9:00-18:00. Weźmie w nich udział 6 drużyn: z Gdańska, Lublina, Olsztyna, Poznania, Torunia i Warszawy.

pozostałe wiadomości