Koszykarski tydzień w UCS

fot. Andrzej Romański

Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK przygotowało na czas ferii zimowych 2018 specjalne atrakcje: 19 lutego rozpocznie się Tydzień Koszykarski w UCS.

W dzień Święta Uniwersytetu odbędzie się turniej koszykarski u18 kobiet. 23 lutego natomiast turniej koszykarski mężczyzn. Mecze będą rozpoczynać się o godz. 9:30 w siedzibie UCS UMK przy ul. Św. Józefa 17. Rozgrywki zakończą się ok. godz. 15-tej.
Zawody są organizowane we współpracy z Polskim Związkiem Koszykówki, a turnieje wpisują się w eliminacje do Mistrzostw Polski u18 koszykówka 3x3.

Wydarzenia sportowe odbędą się pod patronatem prorektora UMK ds. studenckich i polityki kadrowej prof. dr. hab. Andrzeja Sokali.

Dodatkowo 20 lutego w hali UCS UMK będą trenować koszykarze reprezentacji Kosowa.

FB UCS UMK