Mistrzostwa Europy w Alkmaar - Nasza studentka ponownie powalczy o trumf!

Karolina Karasiewicz fot. zdjęcie nadesłane

Karolina Karasiewicz - studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ponownie reprezentuje barwy kraju i walczy o medale mistrzostw Europy.

Już od 7 sierpnia w holenderskim Alkmaar rozpoczną się Mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym. Studentka i uczestniczka programu Kariery Dwutorowej Student-Sportowiec UMK – Patrycja Karasiewicz będzie reprezentować barwy kraju w wyścigu ze startu wspólnego. Trasa przewiduje 115 km a jej start zaplanowany jest na godz. 13:00.

Wraz ze studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wystartują również: Monika Brzeźna, Weronika Humelt, Katarzyna Pawłowska, Karolina Perekitko, Łucja Pietrzak, Dorota Przęzak, Karolina Sowa i Katarzyna Wilkos.

Zmagania polskiej kadry będzie można śledzić na oficjalnej stronie mistrzostw: www.alkmaar-cycling.com

Wszystkim reprezentantom oraz oczywiście Karolinie Karasiewicz życzymy powodzenia!