strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Z wizytą u Ministra Sportu i Turystyki

Zdjęcie ilustracyjne
fot. nadesłana

W dniu 8.07.2019 roku Karolina Karasiewicz – studentka i uczestniczka programu Kariery dwutorowej student-sportowiec wraz trenerem TKK Pacyfic Leszkiem Szyszkowskim uczestniczyła w spotkaniu z Ministrem Sportu i Turystyki – Witoldem Bańką.

Tematem spotkania był brązowy medal Karoliny Karasiewicz podczas tegorocznych Igrzysk  Europejskich, jaki zdobyła w wyścigu drużynowym na dochodzenie.

 W liście gratulacyjnym Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki pisze:

Z wielką radością składam gratulacje z okazji zdobycia brązowego medalu w drużynowym wyścigu na dochodzenie w kolarstwie torowym podczas II Igrzysk Europejskich rozgrywanych w Mińsku. Dziękuję za poświęcenie, siłę charakteru i waleczności, które sprawiły, że dziś wspólnie ze wszystkimi polskimi kibicami możemy z poczuciem dumy narodowej celebrować to osiągnięcie!

Pani postawa budzi najwyższe uznanie oraz szacunek i jest dla nas wszystkich wielką inspiracją w dążeniu do wyznaczonych celów i nieustannego przekraczania własnych granic. Wierzę, że znajdzie ona również liczne grono naśladowców wśród młodego pokolenia Polaków.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zapisanie kolejnych kart historii polskiego sportu oraz wzruszenie i piękne emocje, które z całą pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

pozostałe wiadomości