Zwycięska passa trwa!

Od dziesięciu spotkań AZS UMK Toruń jest niepokonany na własnym parkiecie!

Tym razem przeciwnikiem był wicelider tabeli zespół High Quality Volley Bydgoszcz. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 (18:23, 25:22, 15:25, 25:15, 15:12). Podczas spotkania testowany był nowy zawodnik na pozycji rozgrywającego, sprawdzane były również  różne warianty taktyczne przed Turniejem Kopernikańskim. Drużyna wykazała się konsekwencja w 4 secie w ataku i bloku, nie dając argumentów drużynie przeciwnej i postawiła „kropkę nad i” w 5 secie.  Na uwagę zasługuje również fakt, że dwóch zawodników podczas meczu zmieniło swoje pozycję na boisku co świadczy o dużej uniwersalności drużyny. W dobrych nastrojach akademicy czekają na Turniej Kopernikański (8-10.03), gdzie czekają ich bardzo wymagające mecze.