Wsparcie projektu obywatelskiego: Koszykówka dla wszystkich! Rewitalizacja boisk na bielanach.

fot. fot. Archiwum UMK

Zachęcamy całą społeczność UMK do wsparcia projektu Budżetu Obywatelskiego „Koszykówka dla wszystkich! Rewitalizacja boisk na bielanach”.

Projekt polega na modernizacji oraz przywróceniu użyteczności boiska do koszykówki na terenie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wsparcie projektu przyczyni się do dalszych sukcesów naszych studentek oraz studentów w Polsce i zagranicą.
O osiągnięciach naszych studentek i studentów, zawodniczek i zawodników AZS UMK Toruń wspominaliśmy niejednokrotnie. Ogromnym sukcesem studentek UMK był udział w 2022 roku w European Universities Games w Łodzi gdzie zajęły 6. miejsce spośród 18. najlepszych akademickich drużyn Starego Kontynentu.
Także w roku obecnym koszykarki AZS UMK Toruń stanęły na podium Akademickich Mistrzostwach Polski w koszykówce 3x3, zdobywając brązowy medal.
Boiska będą dostępne dla całej społeczności akademickiej oraz mieszkańców miasta.
Głosować można od 23 września od godziny 00:01 do 2 października godz. 00:01.

link do projektu