Student UMK z mistrzostwem Europy!

Czwórka podwójna mężczyzn - Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski i Fabian Barański - wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy w Bled.  Student kierunku bezpieczeństwo narodowe - Mirosław Ziętarski - po raz kolejny wykazał się najwyższym poziomem sportowym!

Reprezentacja Polski podczas europejskich zmagań w Blend zdobyła jeden złoty medal. Ten upragniony krążek wywalczyła czwórka podwójna mężczyzn, w składzie której wiosłował Mirosław Ziętarski - student Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. To znakomite rozpoczęcie sezonu 2023 oraz dobry prognostyk na zbliżające się zmagania olimpijskie!

Reprezentacja Polski wygrała z czasem 05:40.24, drugie miejsce zajęli Holendrzy, a podium uzupełnili Włosi.

Serdecznie gratulujemy mistrzostwa Europy!