Dzień dziecka w UCS

fot. archiwum

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, ich rodziny i przyjaciół do spędzenia dnia na festynie z okazji Dnia Dziecka! Zapraszamy 4 czerwca 2023 roku w godzinach 10:00 - 14:00 na boisko piłkarskie w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK, ul. Św. Józefa 17.

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny na festyn uniwersytecki z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w Uniwersyteckim Centrum Sportowym. Będzie to niezapomniane wydarzenie pełne zabawy, gier i atrakcji dla wszystkich małych gości!

Podczas festynu czekają na Was liczne stoiska z różnorodnymi aktywnościami sportowymi i plastycznymi. Jesteśmy przekonani, że Dzień Dziecka będzie niezapomnianym dniem pełnym uśmiechu, radości i wspólnych zabaw.

W razie niepogody festyn odbędzie się na hali UCS-1.