strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Rodzinny Dzień Dziecka z Joanną Jędrzejczyk

Zdjęcie ilustracyjne

1 czerwca 2023 roku JJ Stars Foundation oraz Uniwersyteckie Centrum Sportowe mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników sportu na wyjątkowy trening z jedną z największych gwiazd w historii MMA - Joanną Jędrzejczyk! Wydarzenie rozpocznie się na terenie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Toruniu o godzinie 14:00.

Rodzinny Dzień Dziecka to niepowtarzalna okazja, aby spędzić aktywnie czas z najbliższymi. Dla wszystkich uczestników - zapraszamy w szczególności pary: rodzic-dziecko - przygotowaliśmy autorski program ćwiczeń. Czekają na Was niezwykle ciekawe wyzwania. Joanna Jędrzejczyk jest znana ze swojej niesamowitej techniki, determinacji i poświęcenia w walce na oktagonie. Teraz ma zamiar przekazać swoją wiedzę, pasję i inspirację kolejnym pokoleniom profesjonalnych sportowców i amatorów, których chce zaangażować we wspólne ćwiczenia i pomóc zmienić styl życia naszego społeczeństwa.

Nie przegapcie tej unikalnej szansy! Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć i zapisać już teraz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do grodu Kopernika, gdzie na Was czeka niezapomniane sportowe doświadczenie!

Rejestracja uczestników: jjstarsfoundation@gmail.com - w treści: imię i nazwisko uczestników oraz telefon kontaktowy

Joanna Jędrzejczyk jest nie tylko legendą sportów walki, ale także zaangażowaną działaczką społeczną. JJ Stars Foundation to organizacja charytatywna założona przez Joannę, ma na celu wspieranie młodych ludzi w realizacji ich sportowych marzeń. Rodzinny Dzień Dziecka to jedno z wielu wydarzeń, które fundacja organizuje, aby inspirować i rozwijać pasję wśród dzieci i młodzieży oraz aktywizować ruchowo dorosłych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Niezapomniane chwile, aktywność fizyczna i możliwość spotkania z ikoną sportów walki - to wszystko czeka na Was w czwartek 1 czerwca w Toruniu!

pozostałe wiadomości