strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontaktul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Nowy Rekord Polski ustanowiony przez studentkę UMK

Zdjęcie ilustracyjne
Anna Matuszewicz - rekordzistka kraju w skoku w dal U23

Podczas zorganizowanego w Arena Toruń meetingu lekkoatletycznego, studentka Wydziału Prawa i Administracji - Anna Matuszewicz pobiła Rekord Polski U23 w skoku w dal.

Anna Matuszewicz to utalentowana lekkoatletka toruńskiego Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego. W swojej karierze sięgała po medale Mistrzostw Polski, a także reprezentowała kraj w wielu imprezach rangi międzynarodowej. Anna Matuszewicz jest uczestniczką programu Kariery Dwutorowej Student-Sportowiec przez co może łączyć swoją imponującą karierę sportowca ze studiowaniem na Wydziale Prawa i Administracji. Studentka kierunku prawo podczas swojego ostatniego startu w meetingu lekkoatletycznym w Arenie Toruń fenomenalnym skokiem na długość 6,47m. ustanowiła nowy rekord Polski w skoku w dal w kategorii U23. To znakomity wyniki oraz dobry prognostyk na zaczynający się sezon halowy.

Już jutro na deskach Areny Toruń rozpocznie się międzynarodowy meeting - Copernicus Cup, w którym wystartuje olimpijka Kinga Gacka, studentka Collegium Medicum.

 

pozostałe wiadomości