strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

W Nowy Rok z programem „Wellness UMK”.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. T. Górzyński

Życząc Państwu wielu niezapomnianych, bożonarodzeniowych chwil w rodzinnym gronie oraz spełnienia noworocznych marzeń, w szczególności tych dotyczących dbałości o zdrowie i formę fizyczną zapraszamy do udziału w programie "Wellness UMK", w którym z początkiem roku pojawią się nowości i niespodzianki.

Od stycznia zaprosimy Państwa do strefy saun. W budynku UCS-2 będzie można skorzystać z kąpieli w saunie fińskiej, infrared oraz łaźni parowej, jak również zażyć relaksu w specjalnie przygotowanej do tego celu strefie. Na seanse obowiązywać będą internetowe zapisy.

Miłośniczki sportów siłowych oraz sylwetkowych zapraszamy w każdą środę od 17:00 do 21:00 do siłowni przy ul. Gagarina 35 – ten blok kierujemy tylko do kobiet. Z oferty siłowni będzie można również skorzystać w poniedziałki i piątki między 15:30 a 21:00.

Z początkiem 2023 roku obok zajęć z badmintona zaproponujemy Państwu grę w tenis stołowy oraz siatkówkę.

Wszystkim, którzy odczuwają trudy pracy biurowej oraz chcą zadbać o zdrową sylwetkę polecamy zajęcia Jogi, zdrowego kręgosłupa lub pilates. Dodatkowo nasi specjaliści fitness prowadzą ćwiczenia rozciągające oraz aqua aerobik.

Dorosłych oraz dzieci zachęcamy do nauki i doskonalenia pływania. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia taneczne dla rodziców z dziećmi.

Dla najmłodszych, obok pływania, przygotowaliśmy ofertę akademii piłkarskiej oraz nauki i doskonalenia gry w szachy.


W Nowym Roku zmienią się zasady korzystania z programu „Wellness UMK”. Za równowartość oferowanego w Dziale Socjalnym karnetu 100-złotowego w Centrum otrzymają Państwo wejściówkę „Open” na wszystkie zajęcia, fitness, siłownię oraz gry zespołowe.

Odpłatność w kwocie 150,00 zł za szkółki pływania (dla dzieci i dorosłych), piłkarską i szachową dla dzieci można również zrealizować za pomocą karnetów do Centrum.

Wydawanymi w Dziale Socjalnym karnetami będzie można opłacić korzystanie ze strefy saun.

 

Nowy grafik zajęć opublikujemy już po świętach Bożego Narodzenia. Wszelkie informacje związane z powyższym znajdują się na stronie https://www.ucs.umk.pl/wellness-umk/ Na Państwa pytania odpowie mgr Oliwia Matuszewska, z którą można skontaktować się telefonicznie +48 56 611 45 81 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15–15:15.

pozostałe wiadomości