Zwycięska passa siatkarzy w ALS

W ostatnich dwóch kolejkach Autonomicznej Ligi Siatkówki zawodnicy toruńskiego AZS-u, kontynuując swoją passę, odnieśli dwa pewne zwycięstwa.

W pierwszym, wyjazdowym spotkaniu z drużyną Max Maksymilianowo rywale potrafili zagrozić naszej drużynie tylko w drugim secie, gdzie po zaciętej końcówce siatkarze AZS-u podwyższyli prowadzenie w meczu. W pierwszym oraz trzecim secie widoczna była jednak dominacja naszej studenckiej drużyny, która obie partie zakończyła tracąc po 13 pkt.

Kolejny mecz również ułożył się po naszej myśli. We własnej hali, która niewątpliwie jest dużym atutem, AZS Toruń zmierzył się z Drużyną "A" z Bydgoszczy. Przyjezdni postawili trudne warunki w pierwszym secie, jednak po grze na przewagi lepsi okazali się w nim gospodarze. W pozostałych partiach AZS kontrolował wydarzenia na parkiecie odnosząc kolejne zwycięstwo w stosunku 3:0. Coraz lepsze wyniki siatkarzy są odzwierciedleniem ich ambitnej postawy na treningach. Po ciężkim początku sezonu notujemy kolejny awans w tabeli, tracąc do 4 miejsca już tylko 4 punkty.

Max Maksymilianowo 0:3 AZS Toruń (13:25, 23:25, 13:25)

AZS Toruń 3:0 Drużyna "A" Bydgoszcz (26:24, 25:18, 25:21)