Nowe zasady funkcjonowania Programu wellness UMK

W ślad za listem JM Rektora prof. Andrzeja Sokali prezentujemy Państwu zasady działania Programu wellness UMK. Od grudnia br. wprowadzamy zamiany, które ułatwią Państwu korzystanie z oferty naszego Centrum.

Uniwersyteckie Centrum Sportowe zachęca do aktywności fizycznej w naszych obiektach. Jako pracownicy z oferty Centrum możecie korzystać opłacając zajęcia karnetem zakupionym w Dziale Socjalnym. Te karnety możesz wykorzystać w ramach poniższych opcji:

wejściówka OPEN UCS wymień karnet z Działu Socjalnego o wartości 100 zł na wejściówkę OPEN UCS, która pozwala na korzystanie z zajęć z trenerem organizowanych w ramach Programu Wellnes UMK w danym miesiącu kalendarzowym.  Pamiętaj, że nadal na zajęcia obowiązują zapisy!

Możesz korzystać z poniższych aktywności:

• aqua aerobic
  • joga
  • zdrowy kręgosłup
  • pilates
  • badminton
  • stretching
  • siłownia
  • siłownia – godziny tylko dla kobiet
  • salsation – zajęcia rodzic + dziecko (aktywność Twoją i dziecka opłacasz z jednego karnetu)
  • zabawy ruchowe dla dzieci (możesz kupić karnet open UCS dla swojego dziecka, które w czasie Twoich zajęć będzie miało profesjonalną opiekę trenera i aktywnie spędzi czas z rówieśnikami).

Szkółki dla dzieci – aktualnie szkółka pływania, piłkarska oraz szachowa.

Opłać szkółkę dziecka karnetami z działu socjalnego:

• 150zł opłata miesięczna, w ramach której dziecko uczęszcza na jedne zajęcia tygodniowo
  •

Pamiętaj, że do szkółek również obowiązują zapisy pod numerem telefonu 56 611 45 81

Indywidualne wejścia na basen - możliwość opłaty karnetem z działu socjalnego biletów na basen na takich samych zasadach jak działało to do tej pory.