strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym

Zdjęcie ilustracyjne
Kolarki Toruńskie Klubu Kolarskiego - Pacific fot. nadesłane

Studentka Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych - Patrycja Lorkowska uplasowała się na 2 miejscu podczas Pucharu Polski w Kolarstwie Szosowym. Wśród kategorii "orliczek" triumfowała kolejna studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - Natalia Krześlak. 

Od 3-4 września w Koźminku rozgrywano Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym. Organizatorem tego wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy "Koźminek". W ramach Pucharu wystartowało wiele reprezentantek Toruńskiego Klubu Kolarskiego, w tym dwie studentki Naszego Uniwersytetu. Znakomitą formą pochwaliła się Patrycja Lorkowska, która w jeździe na czas uplasowała się na wysokim drugim miejscu.  Natomiast wśród "orliczek" najszybsza okazała się Natalia Krześlak - studentka kierunku komunikacja i psychologia w biznesie. Dzięki swojej wysokiej dyspozycji - Natalia Krześlak, została powołana do reprezentacji narodowej U23, która wystąpi w wyścigu "Watersley Ladies & Womens Challenge 2022" już od 9-11 września. 

Wszystkim zawodniczkom Toruńskiego Klubu Kolarskiego - Pacific serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sportowych sukcesów!

pozostałe wiadomości