Student UMK z złotym medalem Pucharu Świata

Zwycięska osada podczas III Pucharu Świata w Lucernie

W weekend zakończyły się wioślarskie zmagania w ramach III Pucharu Świata w Lucernie. Reprezentacja Polski powróciła do kraju ze złotym medalem czwórki podwójnej mężczyzn. W zwycięskiej osadzie startował student Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie - Mirosław Ziętarski.

Olimpijczyk - Mirosław Ziętarski po raz kolejny zaprezentował wysoki poziom sportowy podczas sportowych zmagań w Lucernie, gdzie rozegrano III Puchar Świata w wioślarstwie.  Zwycięska osada w składzie: Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski i Fabian Barański nie dała szans rywalom i wygrała wszystkie 3 biegi. W wyścigu finałowym reprezentanci Polski prowadzili od samego początku, pokonując osadę z Włoch i Rumunii. Cała reprezentacja Polski prezentowała wysoki poziom sportowy. Naszemu studentowi - Mirosławowi Ziętarskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!