Turniej "dzikich drużyn" piłkarskich

fot. T. Górzyński

5.06.2022 odbył się na obiektach Uniwersyteckiego Centrum Sportowego turniej "dzikich drużyn" piłkarskich.

Drużyny składały się ze studentów UMK, mających dowolność w komponowaniu składów oraz nazwy. Ostatecznie do rywalizacji zgłosiło się 7. zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: Dominacja Genetyczna, Duże Koguty, Blue Squad, Śmieci Wywóz Grupa B: The Magicians Team, FC Amatorzy, ZTCZ Journal.

Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią zostało podzielone na dwa niezależne boiska, na których mecze by rozgrywane równolegle. Zespoły rozpoczęły rywalizację wystawiając na boisko jednocześnie 6 zawodników z pola plus bramkarza. Regulamin dopuszczał oczywiście posiadanie graczy rezerwowych.

Wśród uczestników turnieju widać było ogromną chęć rywalizacji, ale jednocześnie wszystko odbywało się w warunkach Fair Play z poszanowaniem przeciwnika oraz wszelkich decyzji sędziowskich.

W grupie A najlepsza okazała się drużyna Śmieci wywóz, natomiast w grupie B drużyna The Magicians Team. W ten sposób wyłoniliśmy parę finałową turnieju. Zanim doszło do rozstrzygającego pojedynku zespoły , które zajęły 2. miejsca w swoich grupach ( grupa A : Blue Squad, grupa B : FC Amatorzy) spotkały się w meczu o 3 miejsce. Lepsi okazali się zawodnicy Blue Squad zwyciężając w stosunku 5:0. W pojedynku finałowym bezkonkurencyjna okazała się  drużyna Śmieci Wywóz, która pomimo dzielnej postawy The Magicians Team zwyciężyła  w stosunku 6:1. Pierwsze trzy zespoły w klasyfikacji końcowej otrzymały pamiątkowe puchary. Brawa należą się wszystkim uczestnikom turnieju za pozostawione na boisku zdrowie oraz postawę godną sportowca.

Klasyfikacja końcowa:

1. Śmieci Wywóz
  2. The Magicians Team
  3. Blue Squad
  4. FC Amatorzy
  5. Dominacja Genetyczna
  6. Duże Koguty
  1. ZTCZ Journal

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.