Triumf pod wieżą Bismarcka

fot. nadesłana

100-lecie niepodległości na sportowo świętowano w Szczecinku podczas SCOTT Cyclocross Challenge, w których na pierwszym stopniu podium stanęła Anna Sagan.

Studentka pierwszego roku sport i wellness rywalizowała na pętlach ponad 3-kilometrowej trasy zawodów cyklocross. Sezon w kolarstwie przełajowym trwa od września do lutego. Prócz zimowego charakteru zawodów, charakteryzują się one terenową odmianą, obfitującą w różnego rodzaju nawierzchnie naturalne – piach, żwir, trawę, a i często błoto. W Szczecinku nie zabrakło atrakcji terenowych, zawodnicy zmierzyli się z trudną trasą obfitująca w podjazdy, szczególnie podjazd pod wieżę Bismarcka.

Anna Sagan zaprezentowała się znakomicie w tych zmaganiach i zajęła pierwsze miejsce.

Anna Sagan na co dzień reprezentuje Toruński Klub Kolarski Pacific, legitymuje się mistrzowską klasą sportową. Studentka I roku, I stopnia, na kierunku Sport i Wellness.