Mecz wsparcia #SolidarnizUkrainą

Zapraszamy na mecz wsparcia dla ukraińskich uczniów oddziałów przygotowawczych X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu ZSOiT nr 13.

W najbliższą sobotę 19. marca 2022 roku, o godz. 16:00 zawodniczki AZS UMK Toruń spotkają się na własnym parkiecie zespołem MUKS X LO w Toruniu.

Zespoły dedykują ten mecz ukraińskiej młodzieży, która podjęła naukę w oddziałach przygotowawczych zorganizowanych przez X Liceum Ogólnokształcące w Toruniu oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Toruniu (ZSOiT nr 13).

Mamy nadzieję, że na trybunach hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego obok ukraińskich uczniów i ich rodziców zasiądą przedstawiciele społeczności naszego Uniwersytetu oraz mieszkańcy Torunia. Serdecznie Was zapraszamy!

Podczas meczu będziemy prowadzić zbiórkę materiałów szkolnych, które pomogą naszym młodym, ukraińskim przyjaciołom w nauce. Prosimy o przekazywanie zeszytów, brulionów, bloków rysunkowych, przyborów piśmienniczych, kredek, linijek, itp.

Wszystkim, którzy zdecydują się w ten sposób okazać wsparcie – dziękujemy!