strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Spotkanie z mistrzem: Paweł Fajdek w "Od Nowie"

Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 9 listopada trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek odwiedzi Toruń. Sportowiec będzie gościł o godz.11:30 w klubie "Od Nowa" (ul. Gagarina 37a).

Paweł Fajdek będzie promował w Toruniu książkę pt. "PETARDA, czyli historie z młotem w tle". To zabawna i anegdotyczna opowieść pokazująca drogę Pawła na lekkoatletyczne szczyty. Gość "Od Nowy" słynie z tego, że jest świetnym mówcą i żartownisiem, z pewnością więc podczas spotkania nie zabraknie zabawnych historii odsłaniających kulisy życia najlepszych polskich lekkoatletów. W programie wydarzania znajdą się również konkursy, w których będzie można wygrać książkę z autografem mistrza. Do zdobycia będzie także koszulka reprezentacji Polski z autografami. 

Co ciekawe, współautorem książki "PETARDA, czyli historie z młotem w tle" jest Paweł Skraba, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK, dziennikarz i fotoreporter specjalizujący się w tematach sportowych. Swoją wielką pasję, którą jest lekka atletyka, realizuje, obsługując najważniejsze imprezy sportowe na świecie. Zawodowo związany m.in. z "Gazetą Pomorską" i "Super Expressem", jednak większą część roku spędza poza granicami kraju, by uwieczniać na zdjęciach sukcesy polskich sportowców. Odpoczywa podróżując, już bez aparatu, najlepiej do najdalszych zakątków świata.

 

pozostałe wiadomości