POMAGAMY UKRAINIE!

Sportowcy, Studentki i Studenci, Zawodniczki i Zawodnicy AZS UMK Toruń, Przyjaciółki i Przyjaciele, Drodzy Klienci!

Podzielmy się! Podzielmy się z osobami, które muszą bronić rodzinnych domów lub musiały uciekać przed rosyjskimi agresorami!

Wasza nawet najdrobniejsza pomoc – niech to będzie choć paczka pieluch, papieru toaletowego lub inne produkty higieniczne, pudełko kaszy, ryżu, makaronu, herbaty, konserwa  – będzie liczona w dziesiątkach, setkach i tysiącach.

Każdy drobny gest wsparcia pomnożony przez dziesięć – sto – tysiąc, ta drobna pomoc okaże się ogromnym wsparciem dla oblężonego narodu Ukrainy!

Centrum rozpoczyna zbiórkę produktów spożywczych i materiałów higienicznych o długiej dacie ważności do spożycia lub użytku.
Dary dla uchodźców można pozostawić w holu Centrum w wyznaczonym do tego miejscu. Toruńskie Wodociągi, które również zaoferowały pomoc przyjaciołom z Ukrainy, przetransportują nasze dary do punktów zbiórki lub miejsc recepcji uchodźców w pobliżu granicy z Ukrainą.

Liczymy na Was! Liczą na Was nasi ukraińscy przyjaciele!!!