strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Kolejny tytuł Karoliny Karasiewicz!

Zdjęcie ilustracyjne
Karolina Karasiewicz (po prawej)

Program Kariery Dwutorowej to przede wszystkim możliwość elastycznego łączenia przez sportowca, jego kariery sportowej z edukacją. Znakomitym przykładem sukcesu tego programu jest Karolina Karasiewicz – studentka Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie – która niedawno obroniła swój drugi w karierze tytuł magistra. Przypomnijmy, że czołowa kolarka toruńskiego klubu może pochwalić się również magisterium z pedagogiki resocjalizacyjnej.

Od samego początku Pani Karolina uważała program Kariery Dwutorowej jako szansę na pogodzenie sfery naukowej i sportowej:

Program kariery dwutorowej umożliwił mi dalsze godzenie nauki ze sportem. Dzięki Uniwersytetowi Mikołaja Kopernika już nie muszę wybierać pomiędzy zajęciami a treningami, mam możliwość dopasowania pod siebie planu zajęć oraz egzaminów semestralnych. Program kariery dwutorowej to możliwość zdobywania wiedzy, umiejętności i realizowania jednocześnie swojej pasji. Odpowiedź na pytanie "czy warto?" jest jak najbardziej twierdząca. Tak warto!

 Karolina Karasiewicz

Kariera sportowa Pani Karoliny Karasiewicz jest imponująca. W minionym roku zdobyła podwójne Mistrzostwo Polski, brała udział w Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Roubaix a także uczestniczyła w najbardziej prestiżowej lidze UCI - Track Champions League! Tak znakomity sezon sportowy został zwieńczony kolejnym tytułem magistra.

Serdecznie gratulujemy!

pozostałe wiadomości