Grad medali na pruszkowskim welodromie

Studentki Uniwersytetu Partycja Lorkowska i Anna Sagan znakomicie zaprezentowały się na pruszkowskim torze kolarskim, zdobywając laury Mistrzostw Polski juniorów oraz zawodników do lat dwudziestu trzech oraz Mistrzostw Polski Zrzeszeń Ludowych Zespołów Sportowych.

Zawody odbyły się na największym w Polsce welodromie w Pruszkowie w dniach 20 i 21 października. Patrycja Lorkowska stanęła na najwyższym podium, zdobywając Mistrzostwo Polski w kategorii U-23 w wyścigu indywidualnym na dochodzenie. Studentka kierunku sport i wellness zdobyła brąz w wyścigu punktowym w kategorii U-23. Drużyna w składzie: Patrycja Lorkowska i Anna Sagan wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS U-23. W wyścigu na 500m ze startu zatrzymanego w kategorii kobiet U-23, srebro wywalczyła Anna Sagan.

Partycja Lorkowska jest zawodniczką Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific z mistrzowską klasą sportową. Studentka I roku, I stopnia, na kierunku Sport i Wellness.

Anna Sagan na co dzień reprezentuje Toruński Klub Kolarski Pacific, legitymuje się mistrzowską klasą sportową. Studentka I roku, I stopnia, na kierunku Sport i Wellness.