Medale studentek w kolarstwie szosowym

fot. nadesłana

Uczestniczki Programu kariera dwutorowa student-sportowiec na podium Mistrzostw Polski. Dnia 07.10.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Polski dwójek i drużyn na czas w kolarstwie szosowym. Zawodniczki rywalizowały na trasie Golczewo – Wysoka Kamieńska na dystansie 44 km.

Studentki Uniwersytetu, uczestniczki Programu kariera dwutorowa student-sportowiec, startowały w dwóch kategoriach wiekowych U-23 oraz Elita kobiet. W pierwszej kategorii w drużynie wystąpiły Anna Sagan oraz Patrycja Lorkowska, studiujące na pierwszym roku kierunku sport i wellness. Zawodniczki przejechały 44 km odcinek w czasie 1:04:48:63 i tym samym zajęły 3. miejsce.

W kategorii Elita Kobiet drużyna w składzie z Karoliną Karasiewicz, studentką pierwszego roku drugiego stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uplasowała się na 2. miejscu z czasem 0:59:55:36.

Anna Sagan na co dzień reprezentuje Toruński Klub Kolarski Pacific, legitymuje się mistrzowską klasą sportową.
Partycja Lorkowska jest zawodniczką Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific z mistrzowską klasą sportową.
Karolina Karasiewicz – reprezentantka Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific, posiada mistrzowską klasę sportową.