Kolarskie podsumowanie w ACKiS Od Nowa

fot. A. Romański

Podczas uroczystego spotkania w gościnnych progach Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team wraz z Uniwersytetem podsumował sezon kolarski 2021.

Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym i Gospodarczym prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski wraz z Dyrektorem Centrum prof. dr. hab. Piotrem Błajetem wyrazili słowa podziwu oraz podziękowania dla studentek-zawodniczek TKK Pacific: Patrycji Lorkowskiej (studentka Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych na kierunku Sport & Wellness), Karoliny Karasiewicz (studentka Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie na kierunku: bezpieczeństwo wewnętrzne), Anny Sagan (studentka Wydział Filozofii i Nauk Społecznych na kierunku Wychowanie Fizyczne i sport ), Natalii Krześlak (studentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na kierunku Komunikacja i Psychologia w biznesie), Doroty Przęzak (studentka Wydział Filozofii i Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika)  oraz pozostałych Fittenssek: Aureli Nerlo, Pauliny Pastuszek, Kamili Pastuszek, Dominiki Bykowskiej, Oliwii Narkiewicz.

W przemówieniu do sukcesów studentek odniósł się również Przewodniczący Rady Sportu, Prezes AZS UMK Toruń Henryk Boś, który dołączył do gratulacji.

Jarosław Szczepanowski (Prezes TKK Pacific), Leszek Szyszkowski (Dyrektor Sportowy Klubu) oraz Aleksander Wasielewski (członek zarządu TKK Pacific oraz Prezes głównego sponsora Klubu Cereal Partners Poland Toruń Pacific) przekazali na ręce Prorektora prof. dr hab. Włodzimierza Jaskólskiego  pamiątkową koszulkę Mistrzyni Polski z podpisami zawodniczek, studentek naszego Uniwersytetu, ze specjalną dedykacją dla JM Rektora oraz społeczności akademickiej UMK.

Prezes Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific Nestle Fitness Team Jarosław Szczepanowski podsumował osiągniecia kolarek, co  pozwoliło zgromadzonym zawodniczkom, ich rodzinom, oraz zaproszonym gościom jeszcze raz powrócić do emocji związanych z wyścigami o medale.
Słowa uznania i podziękowania pod adresem znakomitych zawodniczek padły też z ust ich trenera – Pana Leszka Szyszkowskiego.  Dziewczyny niejednokrotnie sięgnęły po najwyższe laury Mistrzostw Polski, a także z powodzeniem reprezentowały Polskę na arenie międzynarodowej.
Karolina Karasiewicz w imieniu swoim i pozostałych zawodniczek  szczerze podziękowała całemu Zespołowi Pacific Nestle Fitness Team, JM Rektorowi UMK prof. dr. hab. Andrzejowi Sokali, społeczności akademickiej oraz trenerom i osobom pracującym w zespole.

Podczas uroczystości wręczono reprezentantkom nagrody, kwiaty, podziękowania oraz gratulacje, życząc kolejnych udanych sezonów.

galeria zdjęć

Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolarskie podsumowanie sezonu w ACKiS OD Nowa. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.