strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Kolejne medale dla UMK

Zdjęcie ilustracyjne

Rozgrywane w Godzieszach Wielkich zmagania kolarskie ponownie okazały się szczęśliwe dla studentek Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zawody rozgrywały się w sześciu kategoriach – młodzik, junior młodszy, junior, U23 i elita.

Zwycięską passe rozpoczęła Karolina Karasiewicz, która wraz z Karoliną Kumięgą wywalczyła złoty medal elity kobiet w dublecie. Drugie miejsce w tym wyścigu zajęły również reprezentantki toruńskiego klubu - Aurela Nerlo i Dorota Przęzak (+0:51). Tuż za podium uplasowała się nowa uczestniczka Programu Kariery Dwutorowej Student-Sportowiec - Natalia Krześlak (komunikacja i psychologia w biznesie)

Studentki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu nie zawiodły również w jeździe drużynowej na czas. W składzie Karolina Karasiewicz (bezpieczeństwo wewnętrzne) , Patrycja Lorkowska (sport & wellness) , Aurelia Nerlo i Dorota Przęzak (pedagogika) sięgnęły po tytuł mistrzowski elity kobiet. Podium tej konkurencji uzupełniły koleżanki z klubu.

Nie zabrakło szczęścia również w męskiej rywalizacji. Nasz nowy student i uczestnik Programu Kariery Dwutorowej - Adam Woźniak (automatyka i robotyka)  zdobył w sumie 3 brązowe medale: kategoria Elita w jeździe drużynowej, kategoria U23 w jeździ drużynowej a także w kategorii U23 jazda dwójkami. 

Serdecznie gratulujemy tak znakomitego wystąpienia i zdobytych tytułów!

 

 

 

 

 

 

pozostałe wiadomości