Wicemistrzostwo Europy studenta UMK

5 września 2021 r. w Kruszwicy zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Reprezentacja Polski zdobyła podczas tej imprezy aż 6 medali: 3 srebrne, 3 brązowe.

W składzie reprezentacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wioślarstwie nie zabrakło studenta Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania – Oskara Streicha. Osada w składzie z studentem UMK uplasowała się na 2 pozycji w wyścigu czwórek. Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony, a walkę o złoty krążek przegrali jedynie z reprezentacją Rumunii. Podium uzupełniła osada z Bułgarii.

Oskar Streich to uczestnik kariery Dwutorowej Student-Sportowiec UMK, który na co dzień reprezentuje Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentowi UMK serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!