strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Srebro podczas Górskich Mistrzostw Polski w kolarskie szosowym

Zdjęcie ilustracyjne

W dniach 28-29 sierpnia w Łukowice odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w kolarskie szosowym. Organizatorem Mistrzostw Polski była Fundacja Klub Kolarski Agnieszka Skalniak, a współorganizatorem Gmina Łukowica. Mistrzostwa zostały zorganizowane w 5 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: : żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, junior, juniorka, U-23 oraz Elita mężczyzn i Elita kobiet.

W wydarzeniu tym nie zabrakło zawodniczek Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific Nestle Fitness Team oraz studentki Patrycji Lorkowskiej, która zdobyła srebrny medal w Elicie Kobiet. Choć warunki pogodowe nie rozpieszczały uczestników Studentka Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych musiała uznać wyższość tylko jednej zawodniczki  reprezentującej MAT Atom Deweloper Wrocław W/F.

Wyścig pełen był emocji i sportowych wrażeń. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Patrycji Lorkowskiej!

Wszystkie Nasze kolarki znajdują się już w Trentino (Włochy), gdzie wezmą udział w Mistrzostwach Europy. Pani Patrycja Lorkowska startuje w dziś – w wyścigu drużyn mieszanych. Karolina Karasiewicz wystartuje w czwartek – 9.09 w jeździe indywidualnej na czas, oraz w starcie wspólnym (11.09). W Mistrzostwach Europy weźmie udział również Anna Sagan, która rywalizować będzie w piątek (10.09) w starcie wspólnym.

Bieżące wyniki można śledzić: http://www.uec.ch/en/event/154/2021-uec-road-european-championships

Trzymamy kciuki za wszystkie Nasze studentki!

 

pozostałe wiadomości