strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Pobiegnij w jubileuszowej edycji RUN Toruń

Zdjęcie ilustracyjne
fot. organizator RUN Toruń - strona www.

Już 22 sierpnia 2021 r. na terenach toruńskiej starówki odbędzie się jubileuszowa X edycja RUN Toruń. Od 22 czerwca rozpoczęła się elektroniczna rejestracja na 5 i 10 km w ramach RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2021. Wzorem roku ubiegłego zostaną rozegrane klasyfikacje Uniwersyteckie.

Zachęcamy całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. To nie tylko świetny pomysł na spędzenie niedzieli ale także szansa na zdobycie tytułu Mistrza wśród Studentów UMK w Toruniu ( kategoria kobiety/mężczyźni miejsca 1-3 ) jak również tytułu mistrzowskiego wśród pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. ( kategoria kobiety/mężczyźni miejsca 1-3). Oprócz satysfakcji i sportowych emocji na mecie, na każdego uczestnika, będzie czekał pamiątkowy medal a najlepsi zostaną obdarowani statuetkami.

Dokładnie tak, jak w poprzednich latach (poza 2020 r.), start i biuro zawodów będą zlokalizowane w zasięgu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń PLAZA, a meta w sercu miasta na Bulwarze Filadelfijskim. Impreza biegowa „Run Toruń” to event, który debiutował w 2012 roku, a już podczas siódmej edycji na linii startu zgromadził niemal 3000 osób, w tym 500 dzieci. Imprezie przewodzą dwa hasła „Zwiedzaj ze Zdrowiem!” oraz „Pobiegnij w sercu Torunia”, gdyż trasa biegu wiedzie przez największe perełki miasta m.in. pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywą Wieżę, Bulwar Filadelfijski, Przedmieście Bydgoskie. Co istotne biegaczom towarzyszy przewodnik turystyczny, który podczas biegu opowiada o bogatej historii miasta.

 

Szczegółowe informację oraz formularz rejestracyjny

 

pozostałe wiadomości