Przewrót Pałacowy

fot. A. Romański

Znakomitym i zaskakującym zwycięstwem nad Pałacem II Bydgoszcz popisały się siatkarki AZS UMK Toruń. Siatkarze odnieśli jedno zwycięstwo nad Kasztelanem Rozprza w dwumeczu o utrzymanie w 2. lidze.

W minioną sobotę w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego nasze studentki dały popis gry, zwyciężając wyżej notowany zespół bydgoski 3:0 (25:12, 25:12, 25:19). Dzięki temu zwycięstwu, zespół prowadzony przez Mariusza Soję umocnił się na 8 miejscu w tabeli II ligi.

Siatkarze AZS UMK Toruń udali się do Rozprzy, gdzie w sobotę i niedzielę rozegrali mecze z tamtejszym Kasztelanem. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Michała Tyburskiego, który tym razem ze względów zdrowotnych nie mógł poprowadzić zespołu, zwyciężyli 3:1. W niedzielnym meczu torunianie zostawili na parkiecie serce, niestety tym razem górą okazał się zespół Kasztelana. Akademicy postawili trudne warunki przeciwnikowi, wygrywając pierwszy set i przegrywając dwa kolejne na przewagi. Dopiero w 4 secie gospodarze ustalili wynik zwoją korzyść. AZS UMK Toruń przegrał drugie spotkanie 1:3. Kolejne dwa mecze odbędą się już w najbliższy weekend na hali Centrum. Zespoły rywalizują do trzech wygranych meczy.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.