Uniwersytet lepszy od Akademii

fot. A. Romański

W miniony weekend siatkarki AZS UMK Toruń pokonały zespół Akademii Piłki Siatkowej Rumia. Szczypiorniści kontynuują zwycięską passę. Dynamik Toruń pokonał futsalistów AZS. Siatkarze ulegli w Spale tamtejszej szkole mistrzostwa sportowego.

W sobotę 27.02.2021 roku futsaliści AZS UMK Toruń zainaugurowali sezon rozgrywek 2. ligi. Niestety studenci ulegli Dynamikowi Toruń 0:4, po pierwszej połowie przegrywając 0:1.

Siatkarki AZS-u po sobotnim, 5-cio setowym meczu z APS Rumia wyrwały 2 punkty w tie-breaku. W ten sposób zapewniły sobie utrzymanie w 2. lidze PZPS. Spotkanie miało też historyczne zabarwienie – po raz pierwszy w długoletniej karierze trenerskiej Mariusz Soja wygrał mecz w  swoje urodziny.

Siatkarze na wyjeździe zostali pokonani w trzech setach przez zespół SMS PZPS I Spała, który tym samym umocnił się na fotelu lidera. Przed zawodnikami trenera Michała Tyburskiego ostatnia część sezonu – walka o utrzymanie w 2. lidze.

Zwycięską passę kontynuują szczypiorniści AZS UMK Toruń. W niedzielę na własnym parkiecie odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo.  Drużyna pokonał wicelidera 2. ligi ZPRP Szczypiorniak Olsztyn 32:28.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.