Gramy w domu!

W sobotę 3.10.2020 roku i niedzielę 4.10.2020 roku studentki i studenci reprezentujący barwy klubu AZS UMK Toruń rozegrają pierwsze domowe spotkania.

Na parkiecie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego zaprezentują się siatkarki, siatkarze i koszykarze AZS UMK Toruń.

Studenci podejmą na własnym parkiecie zespół Arcobaleno Kasztelan Rozprza, który po pierwszej rundzie zajmuje 4. miejsce w tabeli 2. ligi PZPS.
Akademicy tradycyjnie wystąpią pod kierunkiem trenera Michała Tyburskiego.
Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00.

W 2. rundzie 2. ligi PZPS zawodniczki AZS UMK Toruń spotkają się z Eneą Energetykiem Poznań II.
Gospodynie zaprezentują się po raz pierwszy w lidze pod wodzą nowego trenera Mariusza Soja.
Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie koszykarskim zespół gospodarzy poprowadzą Kamil Michalski i Maciej Deręgowski.
Akademicy zmierzą się w pierwszym meczu sezonu z zespołem uczelni AMW Asseco Arka Gdynia.
Mecz zaplanowano na niedzielę o godzinie 13:00.

Szczypiorniści AZS UMK Toruń zagrają swój pierwszy mecz na wyjeździe. Zespół uda się w sobotę do Brodnicy na mecz z tamtejszym MKS-em.

Covid-19
Kibiców w maksymalnej liczbie 100 osób zapraszamy na trybuny Centrum na pierwszym piętrze. Wszystkich obowiązuje rygor sanitarny – dezynfekcja rąk w wyznaczonych punktach, zasłonięte nos i usta podczas przebywania w Centrum, zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.
Osoby, które nie będą stosować się do powyższych wytycznych zostaną poproszone o opuszczenie Centrum!