
W najbliższą sobotę i niedzielę na hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu zostanie rozegrany pierwszy przedsezonowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.
W najbliższą sobotę i niedzielę na hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu zostanie rozegrany pierwszy przedsezonowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.
Turniej o Puchary Prezesa AZS UMK Toruń będzie dla naszych studentek i studentów sprawdzianem przez nadchodzącym sezonem ligowym. Zespoły damski i męski wystąpią w ogólnopolskich rozgrywkach 2 ligi PZPS.
Panowie będą rywalizować w sobotę wg następującego harmonogramu:
- 9:15 — rozpoczęcie turnieju mężczyzn,
- 10:00 — BKS Chemik Bydgoszcz – KS Stalpro Błyskawica Szczecin,
- 11:45 — AZS UMK Toruń – Trefl II Gdańsk,
- 13.30 — Trefl II Gdańsk – KS Stalpro Błyskawica Szczecin,
- 15:15 — BKS Chemik Bydgoszcz – AZS UMK Toruń,
- 17:00 — KS Stalpro Błyskawica Szczecin – AZS UMK Toruń,
- 18:45 — Trefl II Gdańsk – BKS Chemik Bydgoszcz,
- 20:30 — zakończenie turnieju mężczyzn.
W niedzielę zostanie rozegrany turniej kobiet:
- 10:00 — rozpoczęcie turnieju kobiet,
- 11:00 — AZS UMK Toruń – KS Pałac Bydgoszcz,
- 13:00 — KS Pałac Bydgoszcz – UKS ZMS Poznań,
- 16.00 — AZS UMK Toruń – UKS ZMS Poznań,
- 18:00 — zakończenie turnieju kobiet.
Podczas rywalizacji na parkiecie UCS UMK Toruń będą obowiązywać epidemiczne zasady PZPS.
Natomiast dla kibiców przewidziano możliwość obserwowania rozgrywek z trybuny na I piętrze, przy zachowaniu społecznego dystansu oraz obowiązku przebywania w osłonie ust i nosa.