strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

W oczekiwaniu na 2 ligę PZPS

Zdjęcie ilustracyjne

Siatkarze AZS UMK rozpoczęli przygotowania do historycznego sezonu 2020/2021, w którym występować będą - jako jedyny zespół w województwie - w drugiej lidze siatkówki mężczyzn.

Trener sekcji Michał Tyburski przeprowadził dwa treningi, mające na celu zachęcenie młodych siatkarzy do gry i nauki na naszym Uniwersytecie. Podczas tych długich i intensywnych sesji treningowych sprawdzono poziom wyszkolenia siatkarskiego i przygotowanie sportowe kilkunastu siatkarzy, którzy przybyli z wielu miejsc kraju. Oferta kierunków studiów oraz warunki tworzone młodym zawodnikom przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem sportowców każdej dyscypliny.

Dotychczasowi reprezentacji uczelni ze zniecierpliwieniem czekają na powrót do regularnych treningów i na rozpoczęcie nowego sezonu.  Akademicy skupiają się obecnie na powrocie do aktywności fizycznej i indywidualnej pracy nad formą. Siatkarze są zmotywowani do ciężkiej pracy i dobrego zaprezentowania się na nowym poziomie rozgrywek. 

pozostałe wiadomości