Trumf na matach!

fot. nadesłana

Nasza studentka Anna Załęczna nie przestaje zadziwiać udanym startem w Pucharze Świata oraz Pucharze Europy!

Po udanym starcie w  Pucharze Polski w Oleśnicy 27.05.2018, Pani Anna wzięła udział w Pucharze Świata w Madrycie, zorganizowanym 3.06.2018. Należy wspomnieć, że impreza ta zaliczana jest do kwalifikacji olimpijskich do Tokio. Anna Załęczna wywalczyła 3. miejsce, o które musiała walczyć z reprezentantką Hiszpanii. Po wykonaniu koronnej techniki i rzucie, studentka Naszego Uniwersytetu przeszła do trzymania, a brązowy medal przyjechał do Torunia.

Równie udany okazał się start Anny Załęcznej w Pucharze Europy w Belgradzie zorganizowany w miniony weekend 9-10.06.2018 r. Pierwszy raz w swojej sportowej karierze, Anna wygrywa turniej seniorski, zdobywając Puchar Europy. Wszystkie 3 stoczone walki były zakończone przed czasem.