Półfinał siatkarskiej plaży w Szczecinie

fot. nadesłana

W dniach 27-29.05.2018 nasza para - Magdalena Piepiorka i Aleksandra Dudek - wzięły udział w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Szczecinie.

W pierwszym meczu spotkały się z reprezentacją AWF Poznań i po bardzo dobrej grze wygrały 2-1. W następnej kolejce trafiły na Mistrzynie naszego województwa - parę z Uniwersytetu Technologiczno Przyrodniczego z Bydgoszczy. Mecz obfitował w wiele ciekawych zagrań i nasza para mocno postawiła się mistrzyniom. Przegrana na przewagi 0-2 po pięknej walce wstydu nie przynosi. Po tym meczu znalazły się po prawej stronie drabinki. Z obciążeniem poprzedniej porażki przystąpiły do kolejnego meczu z Uniwersytetem Szczecińskim, który pokonały pewnie 2-0. Wiedząc, że każdy kolejny mecz muszą wygrać, bo inaczej odpadną przystąpiły do kolejnego meczu tym razem za przeciwniczki mając Akademię Morską Szczecin. Wojna nerwów i walka o każdą piłkę z obu stron doprowadziła do remisu 1-1 i dopiero trzeci set przyniósł rozwiązanie. Tym razem górą zawodniczki z Akademii Morskiej Szczecin. Tym samym nasze dziewczyny pożegnały się z turniejem zajmując ostatecznie miejsce 13. Biorąc pod uwagę, że to pierwsze mecze tej pary liczymy na dobre występy za rok. Trenerem pary jest mgr Joanna Kaczmarek .