strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontakt ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl

Siatkarki z awansem do półfinału AMP plażówki

Zdjęcie ilustracyjne
fot. nadesłane

W dniu 19 maja 2018 roku odbył się AMPiK w siatkówce plażowej kobiet, w którym reprezentantki Uniwersytetu wywalczyły awans do półfinałów AMP. Równolegle rozgrywano turniej męski, niestety nasi panowie nie awansowali do rozgrywek centralnych.

Do udziału  w turnieju kobiet zgłosiło się pięć uczelni : WSG Bydgoszcz , WSB Toruń, PWSZ Włocławek , UTP Bydgoszcz oraz UMK Toruń. Do dalszego etapu awansowały cztery pierwsze pary, w tym nasze siatkarki.  Awans wywalczyły drużyny: UTP-1,  WSB, WSG i UMK-1. Gratulacje dla naszych akademiczek:  Magdaleny Piepiorki  i Aleksandry Dudek! Półfinały odbędą się w dniach 27-29.05.2018 w Szczecinie . Pozostałe nasze zawodniczki zajęły miejsca - Olga Kobrin/ Patrycja Matusiak VII oraz Martyna Kałkusińska /Martyna Kuraszkiewicz IX .Organizatorem z ramienia AZS OS  była sekcja kobiet i mężczyzn UMK Toruń.

 

 

W dniu 19.05.2018 r. na obiektach przy ulicy Św. Katarzyny w Toruniu odbył się turniej w siatkówkę plażową mężczyzn w ramach Akademickich Mistrzostw Pomorza i Kujaw. W turnieju uczestniczyły drużyny: UTP, UKW, WSG  Bydgoszcz, UMK Toruń,(9 zespołów) Turniej rozgrywany był systemem „brazylijskim”

 

Wyniki końcowe mężczyzn:

 

  1. WSG    Tomasz Wołoszuk, Bartosz Filipiak
  2. UTP     Łukasz Olejniczak, Błażej Płomiński
  3. UKW   Karol Gajo, Jakub Kluj
  4. UMK    Dominik Zieliński, Dawid Pawłowski
  5. UTP     Nowakowski, Kempa
  6. UTP    Lipiński, Pańka
  7. UMK Chojnacki, Orzeł    
  8. UMK  Głowacki, Burny
  9. UMK  Górniak W., Górniak A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pozostałe wiadomości