Półfinał A AMP siatkówka kobiet

AZS UMK Toruń. Sekcja siatkarska kobiet fot. nadesłana

Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej kobiet półfinał A 12-15.04.2018 r.

W zakończonym półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce, rozegranym na obiekcie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK, a zorganizowanym przez Organizację Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, zespół siatkarek toruńskiego Uniwersytetu zajął ósme miejsce, które nie dało miejsca w finale.

W porównaniu z rokiem ubiegłym jest to progres, gdyż rozgrywki ubiegłoroczne zakończyliśmy nie uzyskując awansu do półfinału.

Rywalizację w ramach AMP-ów wygrały zespołu poznańskie reprezentujące bardzo dobry poziom studenckiej, żeńskiej siatkówki.

Skład: Kinga Ratajczak ,Daria Pik ,Dominika Dziekońska ,Aleksandra Dudek, Magdalena Piepiórka, Natalia Paul, Ida Wiśniewska, Julita Tatałaj, Karolina Bogacz, Dominika Rygielska, Marta Pietrzak, Katarzyna Migdalska, Olga Kobrin, Patrycja Matusiak

Trener: Joanna Kaczmarek