Narodowa Strefa Aktywności

Po raz kolejny na Uniwersyteckie Centrum Sportowe we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym realizuje projekt Narodowej Strefy Aktywności – darmowych zajęć sportowych.

W ofercie zajęć znajduje się:

fitness – środa, godz. 17:15 – salka fitness UCS, ul. św Józefa 17,

fitness – czwartek, godz 17:00 – salka fitness UCS, ul. św Józefa 17,

nordic walking – poniedziałek godz 16:15 – UCS, ul. Gagarina 35, zbiórka przed budynkiem.

UWAGA: Zajęcia z NSA zostaną wznowione od marca 2019r. Już teraz zapraszamy!

Narodowa Strefa Aktywności to program realizowany przez Akademicki Związek Sportowy, przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Uczelnie w sześciu miastach stają się gospodarzami darmowych zajęć sportowych dedykowanych lokalnej społeczności. Ponad 700 treningów biegowych, nordic walking, pływania, fitnessu, jogi i tańca. Ponadto dwa maratony fitness, podczas których miłośnicy fitnessu mają możliwość wspólnego trenowania pod okiem najlepszych specjalistów. Mnóstwo pozytywnej energii przekazywanej przez naszych trenerów motywuje Polaków do uprawiania sportu na co dzień dla siebie, dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dołącz do nas! Sprawdź gdzie jesteśmy!

Więcej informacji mail: ablaszkowska@umk.pl