strona www Narodowej Reprezentacji Akademickiej
Kontaktul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 56
e-mail: ucs-sekretariat@umk.pl
obrazek nr 1 obrazek nr 2

AZS UMK Toruń – 2. liga koszykówki mężczyzn

Drużyna AZS UMK Transbruk Toruń
| SEZON 2021/2022 |

Akademicki zespół koszykarski rozgrywający w 2. lidze PZKosz w grupie A

 

| ZAWODNICY |
stoją:
#4 Mikołaj Makowski; #7 Wojciech Bernasiak; #8 Paweł Sowiński; #10 Mikołaj Szumański; #16 Mateusz Kruszkowski; #14 Szymon Jańczak; #17 Jakub Dusza; #18 Jakub Sowa; #15 Wojciech Duda; #11 Adelin Musaka Ndashimye
siedzą: #6 Adam Zboiński; #8 Jakub Jagodziński; I trener: Kamil Michalski; II trener: Maciej Deręgowski; #12 Damian Chojnacki; #23 Sebastian Grzesiński

 

| TRENERZY |
Kamil Michalski — I trener
Maciej Deręgowski – II trener

 

| KIEROWNIK ZESPOŁU |
Marcin Gładysz


 

 

| SEZON 2020/2021 |
AZS UMK PBDI Toruń

| WYNIK |
10. miejsce po rundzie zasadniczej

| ZAWODNICY |
#17 Jakub Bartosiewicz; #11 Jakub Bierski; #7 Damian Chojnacki; #18 Jakub Ciemiński; #17 Jakub Dusza; #14 Ignacy Grochowski; #8 Jakub Jagodziński; #14 Szymon Jańczak; #4 Wojciech Kaniewski; #23 Jakub Kondraciuk; #5 Kamil Krużyński; #16 Kacper Lambarski; #15 Adam Lisewski; #13 Krystian Maćkiewicz; #5 Mikołaj Makowski; #6 Zbigniew Malinowski; #4 Maciej Milun; #11 Sławomir Murowicki; #12 Michał Samsonowicz; #18 Jakub Sowa; #5 Mikołaj Szumański; #10 Michał Wiśniewski

| TRENERZY |
Kamil Michalski — I trener
Maciej Deręgowski – II trener


| SEZON 2019/2020 |
AZS UMK PBDI Toruń

| WYNIK |
8. miejsce po rundzie zasadniczej

| ZAWODNICY |
#17 Jakub Bierski; #12 Damian Chojnacki; #17 Jakub Dusza; #14 Ignacy Grochowski; #12 Adam Hirsz; #8 Jakub Jagodziński; #4 Wojciech Kaniewski; #18 Mikołaj Karczewski; #23 Jakub Kondraciuk; #20 Kamil Krużyński; #16 Kacper Lambarski; #13 Krystian Maćkiewicz; #6 Zbigniew Malinowski; #11 Sławomir Murowicki; #7 Radosław Plebanek; #4 Mikołaj Ratajczak; #18 Jakub Sowa; #7 Mikołaj Szumański; #5 Marcin Wieluński #10 Michał Wiśniewski

| TRENERZY |
Kamil Michalski — I trener
Maciej Deręgowski – II trener